Система автономного поливу футбольного стадіону у с. Шляхтинці Брав участь

Доданий
05.10.2020
Номер
12
Спорт

Влаштування системи автономного поливу.

Автор проєкту
Володимир
Володимир Льошка
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Шляхтинці

Опис

Мета проекту

Розвиток фізичної культури і спорту, покращення умов тренування спортсменів та інших жителів села за рахунок збереження газону на футбольному полі в хорошому стані.

Проблема проекту

Разом із зміною кліматичних умов, відбувається зниження рівня вологості на території футбольного поля, в наслідок чого з'являються певні бактерії що призводять до пожовтіння та пересихання рослинного покриття. Саме пожовтіння та пересихання спричиняють додаткові незручності для бенефіціарів цього проекту та жителів громади що використовують дане футбольне поле.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Одним з рішень цієї проблеми є підготовка та влаштування системи автоматичного поливу що буде забезпечувати достатній рівень вологості на даній території за рахунок постійних та систематичних поливів території. В рамках проекту планується встановлення водопроводу що подаватиме воду для поливу з річки, сенсор дощу, тощо.

Гендерний аналіз

Усі мешканці громади, без гендерної приналежності.

Співфінансування проекту

В рамках співфінансування планується придбати цистерну розміром в 50 кубічних метрів для зберігання води. Дане співфінансування планується забезпечити за сприяння жителів села та спортсменів що тренуються на футбольному полі.

Фотографії