Дитячо-тренажерний майданчик "Мрія" у с.Гаї-Шевченківські по вул. Лісовій Брав участь

Доданий
05.10.2020
Номер
14
Комунальне господарство

Проведення дітьми та їх батьками вільного часу обмежена кількістю майданчиків в нашому населеному пункті. Сучасні ігрові елементи для дитячо-тренажерного майданчика сприятимуть всебічному розвиткові дітей, привчатимуть їх до здорового способу життя.

Автор проєкту
Бюджет
281 500 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Гаї-Шевченківські
Адреса
Гаї-Шевченківські

Опис

Мета проекту

Створення комфортного середовища для проведення дозвілля дітям дошкільного та молодшого шкільного віку та дорослих шляхом облаштування дитячого та спортивного майданчика у с. Гаї-Шеаченківські.

Проблема проекту

Проблема на вирішення якої спрямований проект: відсутність дитячо-тренежерного майданчика на даній території села, встановлення якого забезпечить перебування дітей дошкільного та шкільного віку і дорослих на свіжому повітрі в будь-яку пору року, з метою зміцнення та загартування дитячого організму, розвитку рухових якостей та профілактики захворювань. З реалізацією даного проекту відбудеться підняття іміджу керівництва Байковецької сільської ради, що дбає про майбутнє покоління та дозвілля дітей.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Дитячо-тренежерні вуличні майданчики-це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання приємного і корисного, що завжди досягається з великими труднощами, особливо в питаннях, що стосуються виховання підростаючого покоління.

Гендерний аналіз

Для дітей та дорослих прилеглих вулиць.

Фотографії