Будівництво системи вуличного освітлення у с. Байківці (житловий масив "Ліщина -2") Брав участь

Доданий
05.10.2020
Номер
15
Безпека та громадський порядок

Вуличне освітлення є запорукою безпеки і розвитку території. 2021 рік дає забудовникам надію на отримання електропостачання у власні будинки, відповідно це дозволить людям стати повноправними мешканцями громади. Тому просимо допомогти громаді відчути себе у безпеці на вулицях і в домівках, зберегти своє майно, гарантувати можливість бачити шлях.

Автор проєкту
Микола
Микола Ференц
Бюджет
160 264 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Байківці - адміністративний центр громади
Адреса
Тернопільський район, Байківці

Опис

Мета проекту

Створення безпечних та комфортних умов пересування жителів у нічний та вечірній час, забезпечення безпеки та громадського порядку масиву шляхом встановлення вуличного освітлення на масиві Ліщина у с. Байківці

Проблема проекту

Суцільна темрява у 30-50% часу протягом року лише приваблюють тих, хто наживається обкрадаючи будинки і прилеглі території забудовників, а відсутність дорожнього покриття, місцеві чотирилапі мешканці, рух с/г техніки чи транспорту у сутінках не гарантують безпеки на вулиці, а лише наражають на небезпеку чи приводять до пошкодження чи втрати майна.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Проектом передбачається встановити вуличне освтлення (24 ліхтарі) по вул. Волошкова, Проліскова, Підлісна, Богуна масиву Ліщина .Реалізація проекту по вуличному освітленню дозволить, здійснивши одноразові капіталовкладення, забезпечити результат, що приноситиме користь мешканцям багато десятків років.

Гендерний аналіз

Доступність для всіх мешканців незалежно від віку та статі.