Капітальний ремонт сільського клубу с.Курники(заміна вікон і дверей) вул. Шевченка,57 На реалізації

Доданий
02.10.2020
Номер
5
Культура

Провести заміну старих дерев’яних вікон і дверей на металопластикові, які стійкі до погодніх умов, не запотівають, захищають приміщення від втрат тепла в холодну пору року і частково не пропускають ультрафіолетові промені, що нагрівають повітря влітку,захищають від шуму, мають підвищену міцність.

Автор проєкту
Бюджет
244 550 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Курники
Адреса
Тернопільський район, Курники

Опис

Мета проекту

Сільський клуб є головним осередком навколо якого існує культурне життя в нашому селі, він є єдиним місцем дозвілля та творчого розвитку для дітей, молоді і дорослих.В даний час потребує поточного ремонту.(Провести заміну вікон та дверей в приміщенні сільського клубу, що надасть приміщенню більш привабливий і естетичний вигляд, зробить приміщення більш затишним і комфортним,значно зменшить втрати тепла.

Проблема проекту

Вікна та двері дуже старі, не мають привабливого вигляду,не зберігають тепло, створюють не комфортну обстановку для відвідувачів, тому потребують заміни.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Провести заміну вікон та дверей на металопластикові, які стійкі до погодніх умов, не запотівають, захищають приміщення від втрат тепла в холодну пору року і частково не пропускають ультрафіолетові промені, що нагрівають повітря влітку,захищають від шуму, мають підвищену міцність.

Гендерний аналіз

Для жителів с.Курники.(Діти, молодь, старше покоління).

Співфінансування проекту

Відсутнє

Фотографії