Відкритий громадський простір біля джерела у с. Дубівці Реалізований

Доданий
29.10.2019
Номер
3
Культура

Простір, дасть змогу створити нові якісні можливості для активної молоді села Дубівці та всіх мешканців громади, місце для генерування ідей та проектної роботи.Звичайний майданчик стане громадським простором з місцями для відпочинку, розваг та прогулянок.Передбачено безбар’єрність, доступність простору, дружнього до всіх.Тут можна буде влаштовувати вуличні фестивалі, дивитись кіно під зорями, тощо

Автор проєкту
Бюджет
99 148 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Дубівці
Адреса
Дубівці

Опис

Мета проекту

Створення якісних рекреаційних можливостей для мешканців села Дубівці Байковецької ОТГ різного віку, шляхом облаштування території біля джерела для здорового дозвілля.

Проблема проекту

Відсутність умов для проведення дозвілля мешканців громади, а саме відсутність облаштованого місця загального користування, де можуть проводитися різні заходи культурного та оздоровчо-виховного спрямування круглий рік.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Облаштування відкритого простору, в с.Дубівці, а саме на відкритій території біля джерела, є вирішенням проблеми.Результатом реалізації проекту очікуємо:
-збільшення кількості і якості культурно-масових заходів для мешканців та гостей громади;
-покращення роботи з дітьми та молоддю;
-залучення до різних заходів людей старших вікових категорій;
-покращення інфраструктури с. Дубівці;
-проведення фестивалів та конкурсів різного масштабу;
-розвиток туристичного потенціалу
-підвищення іміджу громади.

Гендерний аналіз

Відкритий громадський простір розвитку креативності та неформальної освіти має стати об’єктом загального користування ждяжителів села (632 жителі), громади та гостей. Всі бажаючі зможуть організувати тут різноманітні заходи, це категорії населення різних вікових груп, особливо молодь від 14 до 35 років та молоді сім’ї з дітьми. Діти і люди поважного віку теж зможуть користуватися громадським простором для відпочинку та проведення дозвілля.

Фотографії