Відкритий мистецький простір "Жива сцена" біля джерела у с. Дубівці На реалізації

Доданий
05.10.2020
Номер
17
Культура

Сучасна локація з облаштованою сценою,освітленням,вільним доступом до інтернету і відеозйомкою в зеленій зоні, дасть змогу організовувати та проводити культурно-масові заходи, фестивалі, дискотеки, кінопокази, як вдень, так і у вечірній час. Місце для публічних зібрань, громадських слухань, що доречно в умовах пандемії COVID-19.Передбачено безбар’єрність, доступність простору, дружнього до всіх.

Автор проєкту
Бюджет
260 600 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Дубівці
Адреса
Тернопільський район, Дубівці

Опис

Мета проекту

Створення сучасної локації в зеленій зоні села Дубівці Байковецької ОТГ(біля джерела), шляхом встановлення стаціонарної сцени, підключення до електромережі та до мережі інтернет з вільним доступом для відвідувачів, з відеоспостереженням в режимі онлайн для задоволення мистецьких, громадських і публічних потреб мешканців села Дубівці та всієї громади усіх вікових категорій.

Проблема проекту

Відсутність умов для проведення дозвілля мешканців громади, а саме відсутність облаштованого місця загального користування, де можуть проводитися різні заходи культурного та оздоровчо-виховного спрямування; місця для проведення публічних заходів, що призводить до низької громадської активності.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Облаштування відкритого простору, в с.Дубівці, а саме на відкритій території біля джерела, є вирішенням проблеми.Результатом реалізації проекту очікуємо:
-збільшення кількості і якості культурно-масових заходів для мешканців та гостей громади;
-покращення роботи з дітьми та молоддю;
-залучення до різних заходів людей старших вікових категорій;
-покращення інфраструктури с. Дубівці;
-проведення фестивалів та конкурсів різного масштабу;
-розвиток туристичного потенціалу
-підвищення іміджу громади.

Гендерний аналіз

Відкритий громадський простір розвитку креативності та неформальної освіти має стати об’єктом загального користування для жителів села (610 жителі), громади та гостей. Всі бажаючі зможуть організувати тут різноманітні заходи, це категорії населення різних вікових груп, особливо молодь від 14 до 35 років та молоді сім’ї з дітьми. Діти і люди поважного віку теж зможуть користуватися громадським простором для відпочинку та проведення дозвілля.

Фотографії