Створення літнього концертного майданчика в с.Чернелів-Руський Брав участь

Доданий
02.10.2020
Номер
7
Культура

Проєкт "Створення літнього концертного майданчика в с.Чернелів-Руський" передбачає відведення земельної ділянки для його реалізації, оформлення відповідних документів, придбання та встановлення сцени з накриттям, обшитої деревом, 5 альтанок та 4 лавок, проведення електропостачання до сцени.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Залізна
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
с. Чернелів-Руський

Опис

Мета проекту

Метою проєкту є якісна організація дозвілля на свіжому повітрі, культурний розвиток, збільшення можливостей для творчої самореалізації дітей, молоді та дорослих, підвищення рівня зацікавленості жителів громади мистецтвом та культурою шляхом створення відкритого літнього концертного майданчика у с.Чернелів-Руський.

Проблема проекту

У с.Чернелів-Руський немає літнього відкритого концертного простору, де мешканці могли б не тільки корисно проводити своє дозвілля на свіжому повітрі, але і мали б змогу проявити себе, культурно розвиватися. Проведення цікавих творчих заходів, концертів, фестивалів, виставок, показ кінофільмів просто неба – це не лише добрий ґрунт для безпосереднього міжособистісного спілкування, а й платформа для творчого розвитку молоді та дітей.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування:

Реалізувавши даний проєкт, на даній території буде можливість організовувати та проводити культурно-освітні заходи (конкурси, фестивалі, творчі зустрічі та спільні концерти з іншими творчими колективами, майстер-класи, календарні свята та інші урочисті події).

Гендерний аналіз

Проєкт передбачений для всіх категорій населення та гостей села.

Фотографії